d-EKDERS

Yazılımın en önemli özelliklerinden bir tanesi dinamik bir yapıya sahip olmasıdır. İlgili veriler öğrenci bilgi sisteminizden otomatik olarak çekilerek, ek ders otomasyon sistemine aktarılmaktadır. Eğer öğrenci otomasyon sisteminizden gerekli bilgiler alınamıyorsa Excel aracılığıyla verileriniz programa aktarılabilmektedir. Ders ücretleri haftalık olarak hesaplanmakta, aylık olarak ödenecek şekilde yine otomatik olarak sistem tarafından yürütülmektedir.

Öğretim elemanı yalnızca iki dakikasını ayırıp dönem başında yürütmüş olduğu dersleri kontrol ederek onaylamakta ve dönem boyunca başka bir şey yapmasına gerek olmadan ders ücretleri tatiller, izinler, raporlar, telafiler vb. kısıtlar dâhilinde ve fazladan girmiş olduğu dersleri göz önünde bulundurarak yapay zekâ teknikleriyle otomatik olarak hesaplanmaktadır.

Tüm hesaplama işlemleri hiyerarşik süreçler dikkate alınarak yapılmaktadır.

Ek Ders Otomasyon Sistemimiz, diğer ek ders yazılımlarında bulunmayan onlarca farklı özelliğe sahiptir ve aynı zamanda çok kullanıcı dostudur; hem mobil hem de masaüstünden erişilebilmektedir. Bilgiyi aktif bir şekilde yönetebilmeniz ve raporlar alabilmeniz için bu yazılım büyük bir çözüm olarak sizlere hizmet vermeye hazırdır.

Sistemin çalışma mantığı ve kullanımı konusunda sizleri aydınlatabileceğine inandığımız aşağıdaki bağlantıda yer alan videoyu izlerseniz memnun oluruz. Sizlere daha ayrıntılı bilgi verebilmek ve sistemimizi yakından tanıtabilmek için lütfen iletişime geçiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon

+90 332 606 0 450

e-Posta

info@btmarge.com

ARGE Ofisi

Konya Teknokent Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Akademi Mah. Gürbulut Sok. No:A2-105 Selçuklu/Konya